Егмонт Україна Издательство Егмонт Україна

Egmont Publishing – скандинавська медіакорпорація, заснована в далекому 1878 році, відкрила філії у 30 країнах світу. З 2007 року Егмонт розпочав свою роботу і в Україні. Девіз  компанії звучить так: “Ми втілюємо казки в життя!”

«Егмонт Україна» – це яскраві та захопливі дитячі книги і журнали за мотивами популярних мультфільмів, на сторінках яких оживає чарівний світ казки. Видавництво – один із лідерів українського ринку дитячої періодики і книжкової продукції з потужною системою дистрибуції.

Під барвистими обкладинками малюк зустріне Блискавку МакКвіна і Рапунцель, Русалоньку Аріель і Міккі Мауса, 101 далматинця і Сплячу Красуню, Лунтика, Машу і Ведмедя, Білосніжку, Чіпа та Дейла, Красуню та Чудовисько, Принцесу і жабу, сестер Анну и Ельзу, та інших героїв улюблених мультфільмів студій Дісней, Піксар, Дрімворкс, Хасбро, Маттел і т.д.
Добрі та знайомі дітям, герої цих книжечок навчать дружити як Блискавка МакКвін з «Тачок», допомагати близьким як Білосніжка та працювати як Попелюшка з одноіменних мультфільмів, ніколи не здаватися і вірити у свою мрію як Тіана з «Принцеси і жаби», цінити своїх близьких як Анна і Ельза з «Крижаного серця». На яскравих сторінках улюблені мультфільми стають ще ближче!

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.