Обмін або повернення товару

 • Повернення товару здійснюється лише за наявності заповненої заяви. Для цього вам необхідно звернутись за тел. (063) 322-52-45 або написати на e-mail: admin@balyuk.com.ua. Наш представник допоможе зробити повернення найзручнішим для вас способом.
 • Якщо ви вирішили звернутися до нас щодо повернення або обміну будь-якої придбаної у нас продукції, просимо вас ознайомитися із загальними правилами.
 • Важливо: При отриманні замовлення обов’язково перевіряйте цілісність товару (упаковки та її вмісту).
 • Покупець має право відмовитися від отриманого товару неналежної якості (товар пошкоджений, не працює або зіпсований, не відповідає артикулу) протягом 14 днів з дати отримання товару за умови, що товар не був у вжитку, зберіг товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики, а також супроводжується документами, виданими разом з товаром під час його купівлі, за винятком товарів, що не підлягають обміну та поверненню відповідно до Додатка № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172.
 • Для книг. Якщо є поліграфічний шлюб, що призводить до втрати або спотворення інформації: відсутність друкованого тексту, зам’яті друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книги на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У разі виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книгу протягом 14 днів з моменту отримання.

Комплектація та цілісність товару

 • Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та документи при отриманні замовлення. Це можна зробити при працівнику служби доставки.
 • Ми не несемо відповідальності за товар, який не перевірено на наявність механічних пошкоджень безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника.
 • У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання. Якщо товар вже сплачено, вам необхідно звернутися за тел. (063) 322-52-45 або написати на e-mail: admin@balyuk.com.ua

Повернення товару належної якості

 • Ви маєте право повернути придбаний у нас товар належної якості або обміняти на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором або розміром.
 • Повернення/обмін товару належної якості здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки (при отриманні товарів кур’єрською службою – відлік 14 днів починається з дня отримання).
 • Повернення друкованої продукції. Товар може бути повернутий кур’єру у момент доставки.

Повернення/обмін товару належної якості провадиться виключно за умови, якщо товар не використовувався, збережені товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із товаром.

Перелік товарів, які не підлягають поверненню згідно з постановою Кабінету Міністрів України “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”” від 19.03.1994 року № 172.

Скасування замовлення

Ви маєте право скасувати замовлення в будь-який момент, у тому числі коли товар вже доставлений, однак Ви зобов’язані попередити Продавця про відміну замовлення по можливості в найкоротші терміни за телефоном (063) 322-52-45 або написати на e-mail: admin@ balyuk.com.ua

Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час з вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються кошти у сумі вартості товару шляхом перерахування відповідної суми, за вирахуванням суми доставки на банківську або інший рахунок Клієнта, вказаний Клієнтом

Покупець погоджується з тим, що Продавець має право відмовити у прийнятті замовлення з оплатою післяплатою від Покупця, який неодноразово (два і більше разів) скасував замовлення в момент доставки, а також змінював склад замовлення під час доставки та/або вже після здійснення продажу.